Hírek

2018. február 22., 12:09Diákolimpia nevezők

AMATŐRÖK

 

FIÚ I. korcsoport 
1. Árvai Máté Szent Benedek
2. Bíró Barnabás Reményik
3. Cziklin Mihály Brenner
4. Czumbil Konrád Brenner
5. Fukszberger Ádám Bólyai
6. Fullár Csanád Reményik
7. Hantó Ádám Reményik
8. Horváth Dávid Bercsényi
9. Kelemen Alex Reguly
10. Librecz Lénárd Szentgotthárd és térsége
11. Magyar Illés Szent Benedek
12. Mester Márk Bercsényi
13. Nagy Péter Brenner
14. Németh Konrád Reményik
15. Németh Péter Brenner
16. Obál Ákos  Nyitra
17. Pegán Ádám  Reguly
18. Porpáczy Márton  Zrínyi
19. Rettegi Ákos Brenner
20. Szilágyi Ádám Oladi
21. Takács Kornél  Bercsényi

 

FIÚ II.korcsoport
1. Borsics Benedek  Reményik
2. Czobel Gergely Bolyai
3. Farkas Dániel  Bercsényi
4. Joó Bogdán  Nyitra
5. Kiss Bálint  Brenner
6. Kiss László  Brenner
7. Rátkai Miklós  Brenner
8. Sárközy Olivér  Bercsényi
9. Szabó Gergő  Brenner
10. Velladics Zoltán  Bercsényi
11. Zimmer Bendegúz  Oladi

 

FIÚ III.korcsoport
1. Kovács Barnabás  Bercsényi
2. Papp Kristóf  Bólyai

 

FIÚ IV.korcsoport
1. Lenner András  Szent Benedek
2. Károlyi Milán  Bólyai
3. Marton Zoltán  Derkovits

 

FIÚ V.korcsoport
1. Kovács Csongor  Bolyai
2. Németh Áron  Premontrei 
3. Pethő Botond  Berzsenyi Celldömölk
4. Petróczy András  Gépipari
5. Rátkai Bálint  Brenner

 

FIÚ VI.korcsoport
1. Lengyel Péter  Orlay
2. Németh Máté  Premontrei

 

LÁNY I.korcsoport
1. Ádám Veronika  Reményik
2. Babos Blanka  Brenner
3. Engelmayer Szofi  Reményik
4. Karádi Bodza Virág  Reményik
5. Lakosi-Őhm Viktória  Bolyai
6. Makkos Hanna Reményik
7. Steiner Jázmin  Bercsényi
8. Vass Réka  Bercsényi

 

LÁNY II.korcsoport
1. Derdák Éva  Bercsényi
2. Marton Eliana  Oladi
3. Mendel Zsófia  Reményik
4. Steiner Bonita  Bercsényi
5. Szigeti Réka  Bercsényi
6. Várszegi Vivien  Reményik

 

LÁNY III.korcsoport
1. László Rebeka  Bolyai
2. Varga Gréta  Bolyai

 

LÁNY IV.korcsoport
1. Németh Zsófia  Brenner

 

LÁNY V.korcsoport
1. Farkas Kata  Bolyai
2. Lenner Luca  Celldömölk
3. Rátkai Anna  Premontrei

 

 

ÉRTÉKSZÁMOSOK

 

FIÚ VI.korcsoport
1. Kiss Bálint  Orlay
2. Szukics Ádám  Szentgotthárd
3. Czupor Attila  Bolyai
4. Ugróczky Péter  Bolyai

 

AUTOMATIKUSAN TOVÁBBJUTOTTAK

Lány II.kcs Vilics Hanna  Brenner
Lány III.kcs Farkas Boglárka  Brenner
Lány III.kcs Nyúli Leila  Gothárd
Lány IV.kcs Gömböcz Zsófia  Sárvár
Lány VI.kcs Szakasics Emese  Kereskedelmi
Lány VI.kcs Rátkai Marianna  Premontrei
Fiú II.kcs Szarka Tibor  Gothárd
Fiú II.kcs András Ferenc  Brenner
Fiú II.kcs Ruck Sámuel  Bolyai
Fiú III.kcs Borhy Marcell  Zrínyi
Fiú III.kcs Petróczy Zoltán  Paragvári
Fiú III.kcs Mesits Maxim  Paragvári
Fiú V.kcs Marton Dávid  Kereskedelmi

 




« Vissza az előző oldalra!

Vas Megyei Sakk - Magyar