2017. december 14., 20:24 Karácsonyi Sopron Bank Kupa

2017. december 13., 12:02 A Mikulás Kupa eredménye
22 gyermek részvételével lezajlott a Mikulás kupa december 9-én.

Részletek
2017. december 10., 15:55 Colorato kupa végeredménye
Idén is 2 csoportban kerül megrendezésre a Colorato kupa, ahol az 1.fordulóban 47-en vettek részt.

Részletek
2017. november 25., 07:59 Colorato Kupa
XXIV. Colorato kupa versenykiírása

Részletek
2017. november 05., 11:45 Négy Évszak kupa Ősz - eredmények
Már-már a szokásosnak nevezhető végeredmény született az 1800 alattiak csoportjában, ahol ismételten Rátkai Domonkosnak sikerült nyernie.

Részletek
2017. október 17., 20:31 Szentgotthárd Open - Opel Kupa
Nyílt Rapid Sakkverseny, Szentgotthárd város 2017. évi rapid egyéni sakk bajnoksága

Részletek
2017. október 13., 11:38 Hármashatár Kupa végeredményei
Sportiskolások sikere a B és C csoportban!

Részletek
2017. szeptember 28., 10:31 Négy Évszak Kupa - II.Őszi forduló
Október 22-én folytatódik a Négy Évszak Kupa versenysorozat az Őszi fordulóval.

Részletek
2017. július 26., 14:36 ALPOK ADRIA SAKKFESZTIVÁL
2017. augusztus 13-15 között kerül megrendezésre az idei szombathelyi sakkfesztivál, amely 3 versenyből áll.

Részletek
2017. július 08., 18:20 Borhy Marci országos bajnok!
Június 30-án fejeződött be Balatonlellén az országos korcsoportos bajnokság, ahol 3 érmet szereztek sakkozóink.

Részletek
2017. június 12., 10:40 Újra Rátkai sikerek a Négy Évszak Kupán
Rátkai Domonkos triplázott, harmadszor is ő nyerte meg a Négy Évszak kupa fordulóját a felnőttek mezőnyében.

Részletek
2017. május 23., 13:06 Régiós Sakkiskola - Nyári felkészülési sakkhét
A Zrínyi Ilona STSE és a Haladás VSE Sakk szakosztálya intenzív sakkhetet szervez, minden olyan általános iskolás korú gyermek részére, aki szeretn...

Részletek
2017. április 22., 09:17 Június 5-én lesz a Négy Évszak Kupa folytatása
Következik a tavaszi forduló, amelyen az egyéni versenyen kívül most csapatverseny is lesz.

Részletek
2017. április 17., 21:38 3 érem az országos egyéni diákolimpiáról
Rátkai Marianna aranyérmet, míg Vilics Hanna és Borhy Marcell bronzérmet szerzett korcsoportjában!

Részletek
2017. április 08., 22:06 Bólyais bronz a csapat diákolimpián
Ismét Szombathelyen került megrendezésre az országos csapat diákolimpia, amelyen több mint 600-an vettek részt!

Részletek
2017. február 14., 16:31 Váratlanul nagyarányú vereség az NB1-ben!
A másodosztályban simán győzött együttesünk a Paks második csapata ellen, míg a harmadosztályban, tartalékos csapatunknak meg kellett elégednie a d...

Részletek
2017. február 02., 10:23 Sikeres NB-s hétvége
Mindhárom NB-s csapatunknak sikerült győznie a hétvégén, ezek közül az első csapatunk Honvéd ellen aratott fölényes győzelme a legnagyobb bravúr.

Részletek
2017. január 25., 16:45 Négy Évszak - Téli Kupa végeredménye
Lezajlott a Négy Évszak Kupa második versenye is, összesen 41 sakkozó ült asztalhoz.

Részletek
2017. január 11., 17:10 Folytatódik a Négy Évszak Kupa!
2017. január 22-én a Téli fordulóval folytatódik a Négy Évszak Kupa versenysorozat!

Részletek
2016. december 14., 16:21 NB-s eredmények
A negyedik fordulóval folytatódott az első-, és másodosztályú csapatbajnokság.

Részletek
2016. december 13., 16:41 Mikulás Kupa végeredménye
Idén is megrendezésre került a Mikulás Kupa, amelyet Németh Konrád nyert meg 1 pont előnnyel Kulcsár Bence előtt.