Hírek

2019. május 21., 09:00X. Négy Évszak Kupa végeredmény

A hétvégén lezajlott a X.Négy Évszak Tavasz Kupa.

 

A versenyen 61 résztvevő vett mérte össze tudását.  A sportszerű körülmények között lezajlott versenyen végig izgalmas partiknak lehettünk szemtanúi.

 

A csoport

Rk. SNo   Name FED Rtg Pts.  TB1 TB2
1 4   Borhy Marcell  HUN 1975 6,5 32 29
2 1   Toth Tibor  HUN 2046 5 34 23,25
3 5   Gombocz Zsofia  HUN 1773 5 32 20,75
4 2 FM Kosztolanczi Gyula  HUN 2041 5 32 20
5 8   Borhy Gyorgy Szilard  HUN 1490 5 26 17,75
6 3   Remete Eszter  HUN 2006 4,5 30 17
7 13   Toth Gabor  HUN 1414 4,5 28 14
8 10   Balogh Anett  HUN 1433 4,5 23 13
9 12   Somogyi Barbara  HUN 1416 4 28 12,75
10 11   Halmai Florian Dr.  HUN 1432 4 26 11
11 17   Csidey Csongor  HUN 1341 4 26 11,5
12 15   Petroczy Zoltan  HUN 1369 4 25 12
13 16   Marton Zoltan  HUN 1349 4 21 9
14 18   Nyuli Leila  HUN 1297 3,5 28 9,25
15 7   Varga Marcell  HUN 1521 3,5 27 10,5
16 19   Vilics Hanna  HUN 1285 3,5 25 9
17 14   Marton David  HUN 1391 3 24 6,5
18 24   Varga Marko  HUN 1019 3 22 7,5
19 21   Szigeti Reka  HUN 1086 3 20 7
20 22   Horvath Sebestyen  HUN 1068 3 20 4,5
21 23   Porpaczy Marton  HUN 1059 2,5 25 7,5
22 20   Farkas Boglarka  HUN 1274 2,5 23 6,5
23 6   Peresznyak Peter  HUN 1733 2,5 22 4,75
24 9   Ratkai Imre  HUN 1442 2,5 19 5
25 25   Dorner Sára  HUN 0 2 20 3
26 27   Nagy Mark Zsolt  HUN 0 2 18 2,5
27 26   Dragina Marcell Alex  HUN 0 1 19 0,5
28 28   Szell Brigitta  HUN 0 0,5 18

 

 

KülöndÍjasok:

Legjobb 1800 élőpont alatti

Borhy Szilárd

 

legjobb 12 év alatti

1.Vilics Hanna

2.Varga Márkó

3.Szigeti Réka

SzerencsedÍj : Széll Brigitta

 

B csoport

1 18 Ludván Flórián  U10   HUN 0 6,5 34 30,5
2 22 Grga Brnadic  U10   HUN 0 6 30 24,5
3 4 Bárdics Márkó  U10   HUN 0 5,5 31 22
4 27 Schatzl Lénárd  U10   HUN 0 5 29 17
5 7 Dorner Ilona  U10 w HUN 0 5 27 18,5
6 29 Szőlösi Botond  U10   HUN 0 5 26 14
7 24 Nagy Péter  U10   HUN 0 5 25 17
8 16 Librecz Lenard  U10   HUN 0 4 34 17,5
9 14 Karádi Dorián  U08   HUN 0 4 30 14,5
10 8 Engelmayer Szofi  U10 w HUN 0 4 28 12
11 2 Babos Blanka  U10 w HUN 0 4 28 11
12 9 Fullár Csanád  U10   HUN 0 4 27 14
13 25 Németh Konrád  U10   HUN 0 4 27 13
14 21 Mester Márk  U10   HUN 0 4 27 13,5
15 32 Takács Dániel  U08   HUN 0 4 22 11,75
16 5 Czobeli Diána  U10 w HUN 0 4 21 10,5
17 19 Lukács Huba  U10   HUN 0 3,5 27 11,25
18 33 Vinkovic Sasa  U08   CRO 0 3,5 25 10,75
19 1 Ádám Veronika  U10 w HUN 0 3 25 9
20 26 Pergel Bence  U08   HUN 0 3 23 8,5
21 23 Nagy Luca  U10 w HUN 0 3 23 7,5
22 6 Dercsár-Kovács Mátyás  U10   HUN 0 3 23 6,5
23 12 Hódy Laura  U08 w HUN 0 3 21 7,25
24 30 Szunyog Márton  U08   HUN 0 3 19 7
25 17 Ludván Boglárka  U10 w HUN 0 3 19 6
26 10 Hódy Blanka  U08 w HUN 0 2,5 22 7,5
27 31 Takács Benedek  U08   HUN 0 2,5 21 7
28 3 Bakó Balázs  U08   HUN 0 2,5 21 6,5
29 11 Hódy Hanna  U10 w HUN 0 2 23 5,5
30 15 Kiss Ádám  U08   HUN 0 2 20 4,25
31 20 Markó Alex  U08   HUN 0 2 19 5,25
32 28 Szendi Bendedek  U08   HUN 0 2 19 5
33 13 Horváth Bianka  U08 w HUN 0 1,5 19 4,5

 

Szerencsedíjasok: Takács Benedek és Schatzl Lénárd.

 

10 éven aluli lányok

1. Dorner Ilona

2. Engelmayer Szofi

3. Babos Blanka

 

 

 

8 éven aluliak

Rk. SNo Name Typ sex FED Pts.  TB1 TB2
1 14 Karádi Dorián  U08   HUN 4 30 14,5
2 32 Takács Dániel  U08   HUN 4 21,5 11,75
3 33 Vinkovic Sasa  U08   CRO 3,5 25 10,75
4 26 Pergel Bence  U08   HUN 3 23 8,5
5 12 Hódy Laura  U08 w HUN 3 21 7,25
6 30 Szunyog Márton  U08   HUN 3 18,5 7
7 10 Hódy Blanka  U08 w HUN 2,5 22 7,5
8 31 Takács Benedek  U08   HUN 2,5 20,5 7
9 3 Bakó Balázs  U08   HUN 2,5 20,5 6,5
10 15 Kiss Ádám  U08   HUN 2 20 4,25
11 20 Markó Alex  U08   HUN 2 18,5 5,25
12 28 Szendi Bendedek  U08   HUN 2 18,5 5
13 13 Horváth Bianka  U08 w HUN 1,5 19 4,5

 

8 év alatti lányok

1. Hódy Laura

2. Hódy Blanka

3. Horváth Bianka

 




« Vissza az előző oldalra!

Vas Megyei Sakk - Magyar